Kubki reklamowe i inne upominki z nadrukiem sublimacyjnym

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Kubki i inne gadżety reklamowe zdobi się z wykorzystaniem rozmaitych technik. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się metoda określana mianem sublimacji. Do jej głównych zalet zaliczyć można między innymi niską cenę (sprawia to, że na zakup takich produktów pozwolić mogą sobie nawet te firmy, których budżet na działania reklamowe jest mocno ograniczony), niski stopień trudności wykonania oraz możliwości praktycznego wykorzystania gotowego produktu tego typu. Doskonałym tego przykładem są wspominane powyżej kubki, z których korzystamy niemalże każdego dnia – tak w pracy, jak i w domu, pijąc ulubioną kawę czy herbatę. Jakie jeszcze inne przedmioty można zdobić z wykorzystaniem techniki, jaką jest sublimacja?Za kubki reklamowe zdobione techniką sublimacji zapłacimy od około 3 do około 7 złotych za sztukę. Koszt gotowego produktu z nadrukiem to z kolei od około 5 do około 20 złotych. Aby wykonać jedno takie naczynie, niezbędna jest specjalna praca do nadruków. W przypadku większych nakładów zastosowanie znajduje z kolei specjalny piekarnik. Technika ta nie jest mocno skomplikowana, dzięki czemu z produkcją takich gadżetów poradzą sobie nawet te osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sublimacją. Tego typu kubki różnić mogą się od siebie między innymi pojemnością oraz kształtem. Wyjątkowo efektownie prezentują się te, których uszka mają kształty zwierzątek czy serduszek. Taki naczynia produkuje się tak z ceramiki, jak i plastiku, porcelany czy metalu.

Kubki reklamowe to nie jedyne gadżety, które zdobi się techniką sublimacji. Równie często spotkać można się z koszulkami. Tego typu produkty wykonane powinny być z poliestru lub połączenia poliestru oraz bawełny. Koszt t-shirtu do sublimacji waha się od 10 do 20 złotych, a gotowej koszulki – od 25 do 40 złotych. Tego typu odzież zdobi się z wykorzystaniem prasy płaskiej.

Kubki reklamowe zdobione techniką sublimacji mają bardzo ciekawą alternatywę w postaci puzzli, które stanowią niezwykle oryginalny upominek. Koszt czystego, pozbawionego nadruku produktu wynosi między 3 a 10 złotych. Za gotowe puzzle z nadrukiem zapłacimy z kolei między 10 a 50 złotych. Nadruk wykonuje się tutaj z wykorzystaniem prasy płaskiej.